top of page
Mazda.JPG

Co vše s námi můžete zažít?

OKRUHOVÁ ŠKOLA

Necítíš se rovnou na to si sednou za volant výkonného speciálu, ale přesto po tom toužíš? City Taxi Racing zajistí aby jsi si tuto cestu užil případně až k samotné profi licenci.

IMG-20191123-WA0005-1_edited.jpg

TRACK DAYS

Hledáte adrenalinový zážitek, anebo zcela nový netradiční dárek pro své blízké? Využijte nabídky City Taxi Racing a staňte se na jeden den pilotem okruhového speciálu na jednom z okruhů v ČR.

dji_0013_edited.jpg

VYTRVALOSTNÍ ZÁVODY

Vyber si jeden z námi vypsaných termínu a startuj s námi v Mostě, Brně a Bratislavě na závodech 6 LeMost a nebo 9 LeBrno. Staň se součástí týmu City Taxi Racing!

IMG_9413_edited.jpg

NAŠE OKRUHOVÉ VOZY

City Taxi Racing vlastní hned několik upravených okruhových speciálů. Vozy BMW M3 GTR jsou ve stáji City Taxi Racing hned dva. Čekají na Vás a jsou připraveni hned vyrazit.

BMW%20M3%20GTR_edited.jpg

ENDURANCE ZÁVODY

City Taxi Racing se pravidelně účastní většiny závodů, které jsou v ČR vypsány a i pro rok 2021 tomu nebude jinak. Chceš závodit s námi? Máš čas a chuť? Připoj se k nám na voze BMW.

29-origin-6594534_edited.jpg

PRONÁJEM SPECIÁLŮ

Už máte zkušenosti a chcete jet závody na kterých potřebujete mít homologovaný závodní speciál spolu s profesionálním zázemím? City Taxi Racing ti nabídne jeden ze svých okruhových BMW s patřičným servisem.

images.jfif

              City Taxi Racing team pro Vás připraví vše co si budete přát. Volba Vašich možných přání je prakticky neomezená a tak je potřeba si před každou akcí včas dopředu setkat a zjistit Vaše přesné očekávání. Team City TAxi Racing Vám určitě přiblíží možnosti, které bychom mohli realizovat právě pro Vás. Věříme, že společným programem zajistíme takovou akci, na kterou budou pro Vás důležití lidé ještě velmi dlouho vzpomínat. 

bottom of page