top of page
Carusell3.jpg

Co vše s námi můžete zažít?

VIRTUÁLNÍ RALLY ŠKOLA

Necítíš se rovnou na to si sednou za volant výkonného speciálu, ale přesto po tom toužíš? City Taxi Racing zajistí aby jsi si tuto cestu užil případně až k samotné profi licenci.

IMG-20191123-WA0005-1_edited.jpg

RALLY KOPRCUP

Staň se na jeden den pilotem Rally speciálu a společně se City Taxi Racing se zúčastni závodů KOPR Cup v Kopřivnici. Po celý den se ti bude věnovat profesionální pilot Rally.

KOPRCUP.jpg

RALLY SOSNOVÁ

Staň se na jeden den pilotem Rally speciálu a společně se City Taxi Racing se zúčastni závodů Mogul Cup v Sosnové. Po celý den se ti bude věnovat profesionální pilot Rally.

psem1%255B1%255D_edited_edited.jpg

NAŠE RALLY SPECIÁLY

City Taxi Racing je vlastníkem hned několika speciálně upravených vozidel pro rally závody. Tyto speciální vozy vlastní City Taxi Racing hned čtyři. Každá z nich je pro Vás připravený ...........

psemp4[1].jpg

NAVIGÁTOR

Máš rád opravdový adrenalin? City Taxi Racing ti dopřeje takovou dávku, že už nebudeš chtít jinak. Usedni vedle profi pilota a dělej mu navigátora během závodů na 5 pekelně ostrých RZ.

NAVIGÁTOR.jpg

PRONÁJEM SPECIÁLŮ

Máte  už zkušenosti, chcete jet závody na který potřebujete licencovaný vůz a potřebujete zázemí profesionálního týmu. City Taxi Racing ti nabídne vozy značky BMW M3 GTR i se servis....

images.jfif

              City Taxi Racing team pro Vás připraví vše co si budete přát. Volba Vašich možných přání je prakticky neomezená a tak je potřeba si před každou akcí včas dopředu setkat a zjistit Vaše přesné očekávání. Team City TAxi Racing Vám určitě přiblíží možnosti, které bychom mohli realizovat právě pro Vás. Věříme, že společným programem zajistíme takovou akci, na kterou budou pro Vás důležití lidé ještě velmi dlouho vzpomínat. 

bottom of page