top of page

City Taxi Racing Events

              City Taxi Racing pro Vás umí připravit dokonalý auto-event. Ať už v podobě zážitkového ,,výletu“ např. na  profesionální okruhy Česka tak i ty zahraniční jako je RedBull Ring a nebo Slovakia Ring, kde můžete spolu s námi a námi připravenou zábavou objevovat skryté chutě benzínu, nebo eventu závodního, kde si vy sami můžete během tří dnů vyzkoušet ty nejlepší speciální vozy  a to jak Okruhové tak Rallyové. Věřte, že s péčí hostesek City Taxi Racing, trenérů, kteří Vám rádi poskytnou personal coaching, a v bezpečí našich servisních vozidel, bude každý event, na který se s City Taxi Racing vydáte, úžasný zážitek.

               Pokud byste se chtěli, na vlastní kůži přesvědčit o profesionalitě naší práce kontaktujte nás. Rádi zodpovíme Vaše dotazy a připravíme pro Vás skutečně zábavný a úžasný zážitek s motoristickou tématikou. Pro začátek si můžete vybrat z 11 již připravených programů.

Nabídka akcí pro firmy

BMW M3 GTR.jpg

ZÁVODY MOST

Uspořádejte pro své zaměstnance a nebo obchodní partnery dny plné vůně benzinu a adrenalinu.

Od:

Na dotaz

Jizda-na-sněhu.jpg

SNOW ACTION

Nauč se s námi ovládat auto i na velmi těžkých površích jako je sních a voda.

Od:

Na dotaz

psemp1[1].jpg

ZÁVODY RALLY

Zúčastni se s námi seriozního Rally závodu v Kopřivnici v tebou vybraném autě a včetně navigátora.

Od:

Na dotaz

              City Taxi Racing pro Vás připraví vše, co si budete přát. Volba možných přání je prakticky neomezená, a proto je třeba dostatečně včas před akcí zasednout a zjistit Vaše přesné očekávání a představy. Team City TAxi Racing Vám rád přiblíží možnosti, které bychom mohli realizovat právě pro Vás. Věříme, že společným programem zajistíme takovou akci, na kterou, pro Vás důležití lidé, jen tak nezapomenou.

Vyžádat si nabídku

Děkujeme za odeslání Vaší poptávky

bottom of page