top of page

City Taxi Racing letos v mistráku s Fabií Rally2 evo

              Když koncem minulého roku usedal Petr Semerád poprvé do vozu kategorie R5, bylo jasné, že vše směřuje k tomu, aby letošní sezónu odjel ve voze této kategorie kompletní. Ostatně i výsledky byly zajímavé - v Sosnové ovládl Setkání mistrů, na Pražském rallysprintu odstoupil po nehodě z prvního místa a před koncem roku v Maďarsku skončil druhý na Szilveszter Rallye za Kalle Rovanperou. Jenže nadějné výsledky musí být podpořeny i silným zázemím. A právě tímto směrem bylo třeba napnout síly, aby se povedlo zajistit starty v letošní sezóně a tak jej povolal do stáje tým City Taxi Racing

psem1[1].jpg

Díky novému generálnímu partneru tak vznikl v podstatě nový tým City Taxi Racing, který se bude soustředit na zbytek sezony 2020 a hlavně na tu následující 2021. Tým očekává, že v nadcházejících závodech bude najíždět 100% závodních kilometrů, podporovat spolupráci Petra Semeráda s navigátorem Jiřím Hovorkou a zajistí jim plnou podporu a nejlepší podmínky pro jejich očekávané umístění. City Taxi Racing se chce s posádkou Petr Semerád - Jiří Hovorka zúčastnit všech vypsaných závodů pro rok 2020 a ambice nejsou nikterak malé. "Očekáváme, že se posádka City Taxi Racing bude držet na trati až do cíle a bude se s vozem sžívat tak, aby bylo možné se v nedaleké budoucnosti se vší vervou rvát o pozice nejvyšší," říká zástupce týmu Veronika Zemánková.

psem3[1].jpg

Start sezóny se sice opozdil, ale na Rally Bohemia Petr Semerád odstartuje s osvědčenou Škoda Fabií Rally2 evo od maďarského Topp-Cars Rallye Teamu a spolujezdcem Jiřím Hovorkou, se kterým jezdil už koncem sezóny. Nebude to ale jeho první letošní start. Ten si odbyl už na Test-rally v Sosnové, kde potvrdil dokonalou znalost místních tratí a v silné konkurenci zvítězil což znamenalo první vítězství i pro tým City Taxi Racing. "Sosnová byla skvělá. Potřebovali jsme se po dlouhé pauze svézt a tenhle mini závod byl pro to přímo stvořený. Fakt, že se nám podařilo zvítězit byl třešnička na dortu. My i všichni naši partneři jsme měli velikou radost hlavně díky silné mediální podpoře tohoto prvního letošního závodu," vrací se Petr ještě k Sosnové.

psem2[1].jpg

Teď už se ale celý tým City Taxi Racing soustředí na nadcházející Rally Bohemia. "V úterý proběhl poslední test před Bohemkou a zdá se, že jsme všichni plně připraveni naskočit do velkého závodu. Bude to těžké, konkurence je velká, ale nám půjde hlavně o sbírání zkušeností s novým vozem. Musím smeknout obrovskou poklonu a říct své velké díky všem našim partnerům v čele s firmou City Taxi, za podporu a důvěru ve mně a v mé schopnosti. Budu se je snažit nezklamat, tak se přijďte podívat a podpořit nejen nás, ale i všechny ostatní posádky, které se po dlouhé přestávce zase objeví na soutěži," zve závěrem na Bohemku Petr Semerád.

bottom of page